ODAY Pizza Kuşadası'nda İkinci Mağazasını Açtı.

Eşsiz lezzeti ile damaklarınızda iz bırakacak, Dünya çapında ün yapan İtalyan Pizzası Nazilli'deki mağazasından sonra artık Kuşadası'nda. Uğur Entegre Gıda bünyesinde faaliyet gösteren Oday Pizza, Nazilli’de bulunan mağazasının ardından ikinci şubesini Kuşadası, Soğucak mevkiinde açtı.

Pizza, Dünya’da yöresel tatlar ile çeşitlenen ve günümüzün en popüler global lezzetlerinden bir tanesi. Ege’nin Bereketli topraklarından gelen yöresel tatlarla harmanlanan İtalyan Pizza’sı, Oday ustalığında yepyeni bir deneyim vaat ediyor.

Oday’ın lezzet sırrı, özveri ve büyük emekle hazırlanan domates sosunda saklı. Ege’de bereket ve doğallığın içerisinde yetişen domatesler, braising yöntemiyle sos haline getirilir. Böylece pizza hamuru ile eşsiz harman olan domates, hamurun üzerindeki en lezzetli haline kavuşur.

Usta ellerin tam kıvamında yoğurduğu, İtalyan usulü pizza hamuru, Türkiye’nin dört bir yanından özenle seçilen lezzetlerle buluşur. Sonrasında usta ellerin tam kıvamında yoğurduğu, İtalyan usulü pizza hamuru, benzersiz sosu ve eşsiz lezzetiyle fırında yüksek ısıda hazırlanır.

İtalyanların kendilerine özgü incecik pizza hamuru ile ODAY ustalığında hazırlanan braising sosu, yepyeni bir pizza deneyimini sunmak üzere sizleri Soğucak Mahallesi Davutlar Yolu Caddesi No:6/D Kuşadası/Aydın adresinde bekliyor.