Değerlerimiz

Uğur Entegre Gıda olarak; tüm markalarımızda kalite standartlarını koruyarak güvenilirlik esasına dayalı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Güvenilirlik

Bir markanın temelini oluşturan en önemli unsur güvenilirliktir. Uğur Entegre Gıda olarak; müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, çalışma arkadaşlarımızla ve ortaklarımızla yürüttüğümüz tüm süreçlerde güvenirlik temeli ile çalışmaktayız.

Ulaşılabilirlik

Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerimizde ulaşılabilirlik, güven temelini destekleyen en önemli unsurlarımızdan biridir. Müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve ortaklarımızın ihtiyaç duyduğu anda ürüne ve hizmete ulaşabilmesi ana gayemizdir. Operasyon alanlarımızın tüm süreçlerinde kaliteli ürün ve hizmeti, çalıştığımız tüm ekiplere kolaylıkla sunmak ve ulaşılabilirlik noktasındaki tüm süreçleri güvenle tamamlamak birinci hedefimizdir.

Çözüm Odaklılık

Uğur Entegre Gıda olarak markalarımızda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza devam ediyoruz. Müşteri beklentilerini, memnuniyet oluşturacak düzeyde hızlı ve etkin çözümler üreterek karşılıyoruz.

Çevre Bilinci

Uğur Entegre Gıda olarak çalışmalarımızın her aşamasında, gücümüzü aldığımız kıymetli topraklarımıza karşı sorumluluğumuzu ön planda tutuyoruz. Tüm üretim, saklama ve dağıtım süreçlerimizde çevre bilincimiz ile daha iyi bir gelecek yaratmak için var gücümüzle çalışıyoruz.