Kuşadası'nda Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Kutlamalarında Su Üstünde Coşkusu

Kuşadası ilçesinde düzenlenen Denizcilik ve Kabotaj Bayramı etkinliklerinde yer alan Su Üstünde standı bayram kutlamalarına katılanların beğenisini sunuldu. Farklı etkinlik ve sergilerin gerçekleştirildiği kutlamalara, Su Üstünde sergi standına Kuşadası Kaymakamı Sadettin Yücel, Kuşadası Denizcilik Daire Başkanlığı Barış Tarım, Kuşadası Liman Başkanı Önder Eyilik, Setur Kuşadası Marina Müdürü Hakan Tellioğlu ve vatandaşlar da katıldı.

Sabah saatlerinde başlayan etkinliklerin ikinci yarısı Kuşadası Setur Marina AVM içinde fotoğraf sergisi ve Su Üstünde deniz temalı hediyelik eşyalar, gemi maketleri ve dekoratif gemi söküm ürünlerinin olduğu sergi ile etkinliğe katılanları ve Kuşadası halkının beğenisine sunuldu. Denizcilik ve Kabotaj Bayramı'nın önemine vurgu yapılan etkinlikte, denizcilik kültürünün ve denizlerin önemi vurgulandı.

Denizcilik ve Kabotaj Bayramı'nın 97. yılı kutlamalarında sergi organizasyonu ve oluşan yoğun ilgiden memnun olduklarını belirten Su Üstünde mağaza sorumlusu Kenan Yalçın serginin yoğun bir katılımla açıldığını ve akşam saatlerine kadar yoğun katılımın olduğunu belirterek, “Su Üstünde markası olarak 15 farklı kategoride 150'den fazla ürün çeşitlini sergide ziyaretçileri ile buluşturmanın sevinci içerisindeyiz. Deniz tutkunlarının standımıza ve ürünlerimize olan ilgisi bizi çok sevindirdi. Su Üstünde standında herkese uygun ürün bulunmakta olup ürünlerimiz arasından özellikle gemi çıkması vintage ürünler ve gemi maketleri en çok ilgiyi gördü. Standımızda birbirinden değerli dekoratif ürünlerden gemi maketlerine, pirinç ürünlerden, gemi söküm ürünlerine kadar çok çeşitli toplama ürünlerimizi ile buluşturduk.” diyerek etkinliğin coşkuyla geçtiğini söyledi.