Cerotoni

Cerotoni’nin hikâyesi bereketli toprakları ve onlarca farklı meyvenin en lezzetlisinin yetiştiği Nazilli’de başladı.

Uğur Şirketler Grubu’nun gıda markası olan Uğur Entegre Gıda, uzun yıllar bu bereketli toprakların lezzetlerini dünyaya taşıdı. Tabii dünyaya sadece meyve taşımakla kalmadı, farklı coğrafyaların lezzetlerini de öğrendi. Bu lezzetlerden en dikkat çekici olanı ise İtalyanların meşhur gelatosu oldu.

İtalyanların dondurma konusunda ustalığı vardı; ama onların sahip olmadığı şey Nazilli’nin bereketli topraklarında yetişen lezzetli meyveler ve Uğur Entegre Gıda’nın dondurma endüstrisindeki tecrübesiydi… Cerotoni, bu benzersiz ustalık ile lezzetli meyveleri bir araya getirerek, İtalyanları dahi kıskandıran eşsiz Cerotoni Gelatosu’nu ortaya çıkardı.

Cerotoni gelato dinamik menüsü, özenle seçilmiş meyveler, kuruyemişler ve en kaliteli malzemeler ile hazırlanan aromalı dondurmalarıyla klasik dondurma deneyimine yeni bir soluk getirdi.

Her kaşıkta yoğun meyve lezzeti ile eşsiz bir dondurma deneyimi sunan gelato dondurmalarını, hiçbir katkı maddesi içermeden tamamen doğal artizan üretim yöntemi ile hazırlayan Cerotoni, endüstriyel üretimden uzak, geleneksel yöntemler ile eşsiz dondurmalarını yarattı.

Klasik dondurma deneyiminden tamamen farklı olarak, tüm duyularınıza hitap eden yeni nesil bir dondurma deneyimini sunan Cerotoni, keyifli anlarınıza lezzet katmak için İtalya’nın meşhur gelato dondurmasını doğal meyve lezzetleri ile sizlere sunuyor. 

Ceretoni markamız ile Ege sahilleri başta olmak üzere eşsiz lezzetleri kendisini ödüllendirmek isteyenlerle buluşturuyoruz.

Web Sitesini Ziyaret Et