Ufresh 4. Perakende mağazası Balçova’da açıldı!

Uğur Entegre Gıda Şirketi’nin bir markası olan Ufresh’in 4. Perakende mağazası Balçova’da açıldı! Güçlü markaları bünyesi altında barındıran Uğur Entegre Gıda Şirketi’nin 2011 yılında Nazilli’de kurduğu kuru meyve, yağ, kuruyemiş, lokum ve kahve gibi ürün çeşitlerinin bulunduğu Ufresh, lezzeti ve tazeliği Balçova’ya götürdü.

Dördüncü mağazasını Balçova’da açan Ufresh, yeni mağazasının açılışına özel kampanyalar düzenlendi. “Anın Tadını Keşfet” mottosuyla 18 kategoride lezzet sunan Ufresh Balçova mağazasının açılışı 25 Eylül 2021’de açılış etkinliğiyle kutlandı.

Türkiye’nin çeşitli yörelerinden ve Ege’den hasat edilen M.Ö. 4. yy Mezopotamyası’ndan bu yana mutfakların vazgeçilmez (kestane, incir, fıstık gibi) taze lezzetlerinin satışa sunulduğu Ufresh mağazası anın tadını keşfetmek isteyen ziyaretçilerini bekliyor. Ayrıca e-ticaret kanalıyla da Türkiye’nin 81 şehrine ürünlerini ulaştıran Ufresh varlığını dijital pazarlarda da sürdürüyor. Ufresh’in online mağazasında 200’den fazla ürün bulunuyor. Ufresh lezzetli gıda pazarında en gözde marka olmayı hedefliyor.

Ufresh Türkiye ve Yöre İçin Değerli Bir Marka

Uğur Entegre Gıda Şirketi’nin sürekli geliştirdiği markalarından birisi olan Ufresh markası, Ege yöresine ait lezzetleri Türkiye’nin her yerine taşıyarak lezzetlerin bilinirliğine katkı sunuyor.

Lezzeti Arayanlara Ufresh

Taze ve lezzetli Ufresh ürünleri profesyonel emeklerle üretiliyor. Bu kapsamda da iyi gıdanın bir temsilcisi haline geliyor. Buna bağlı olarak da Ufresh mağazasının açılması tüketicilerin iyi gıda ile bir araya gelmesi demek oluyor.

Lezzetli ve Taze Gıdalara Erişim Kolaylaşacak

Türkiye’nin en lezzetli markası ve perakende kanallarında sevilen bir marka olan Ufresh tüm büyük şehirlerde lezzet mağazalarıyla hizmet vermeyi hedefliyor. Uğur Entegre Gıda Şirketi tüketiciden gelecek talepler doğrultusunda önümüzdeki süreçte yeni şubeler açmayı planlıyor. Ayrıca gerçekleştirdiği online sipariş yatırımlarıyla erişilebilirliğini artırıyor.