Ufresh Markasının Yeni Atılımı Coğrafi İşaret Tescili

Gıda ürünlerinin en önemli kalite göstergelerinin başında lezzeti gelmektedir. Toprak mahsullerinin lezzet koşullarını etkileyen etmenlerden bir tanesi ise verimli toprak ve uygun hava koşulları olacaktır. Bir ürünün nerede yetiştiği de, üründen alınan verimin en büyük etkenlerindendir.

Uğur Entegre Gıda, tüketici tercihlerindeki hassasiyeti gözeten kalite ilkeleri gereği ürünlerini artık tescilli bir şekilde pazara sunmakta. Türkiye’nin verimli topraklarından gelen lezzet, birçok gıda ürününü lezzet odağı haline getirmekte. Doğal olarak en taze Antep Fıstığı, en lezzetli Aydın İnciri veya meşhur Denizli Leblebisi gibi ürünleri satın alırken ürünlerin yöresinden olmasını da tercih ediyoruz.

Türk Patent ve Marka Kurumu’nun oluşturmuş olduğu Coğrafi İşaretli Ürün tescili de tüketiciye bu güveni sunmaktadır. Uğur Entegre Gıda bünyesinde ticari faaliyetlerini sürdüren Ufresh markası ürünlerindeki kalite ve menşei bilgisini Türk Patent ve Marka Kurumu güvencesi ile tescillemiştir.

Ege’nin meşhur lezzeti Aydın İnciri için internet üzerinden alışveriş yapmak istediğinizde, Aydın inciri satın aldığınızdan emin olmak istersiniz. Ya da bir başka yöresel lezzet taze Antep Fıstığı satın almak istediğinizde de. Uğur Entegre Gıda sizlere bu konuda tescilli olarak güvence sunmaktadır.

Tüketicilerinin ne istediğini bilen ve daima tüketici memnuniyeti odaklı hizmet geliştiren markalar oluşturan Uğur Entegre Gıda, taze kuruyemiş satın almak isteyen herkes için Coğrafi İşaretli Ürün tescili ile birlikte güvence oluşturmakta.

Ufresh markasının atılımı ile, bünyemizde kalite ve menşei güvenceli olarak Malatya Kayısı, Aydın İnciri, Antep Fıstığı ve Denizli Leblebisi tüketicileri ile buluşmaktadır. Tüketicilerin ihtiyaçlarını bilerek, tüketici memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sunduğumuz hizmetlerin en yenilerinden bir tanesi olan Coğrafi İşaretli Ürün tescili, Ufresh markamızın ileriye dönük vizyonunu müşterilerine sunmaktadır.

Aydın’ın bereketli topraklarında kurulan Uğur Entegre Gıda bünyesindeki Ufresh markamız ile Türkiye’nin yöresel tüm lezzetleri, dalından ve meşhur topraklarından en taze hali ile tüketicisi ile buluşmaktadır.