Chocolate 333 markamız, Üstün Lezzet Ödülüne layık görüldü

Dünyaca ünlü lezzet Belçika çikolatası ile üretilen, lezzeti deneyimleyen herkes tarafından kazandığı takdir ile tatlıları, el yapımı çeşitli çikolataları ve zengin menüsünde bulunan Dünya mutfağının eşsiz pasta çeşitleri üzerinden adından çokça söz ettiren markamız Chocolate 333, artık tescilli lezzete sahip önemli markalar arasında.

Chocolate 333, Uluslararası Akreditasyon Derneğinin düzenlediği lezzet tadım etkinliği sonucunda Üstün Lezzet Ödülüne layık görüldü. Belçika Çikolatasından üretilen, trüff, kırma çikolata ve Rocher çeşitlerinin tadımı akabinde jüri üyelerinden tam not alan Chocolate 333, iddialı olduğu lezzet alanında Uluslararası bir ödül ile sektörün öncü firmaları arasına adını yazdırdı.

Yer aldığı tüm sektörlerde, kalitesi ve vizyonu ile fark yaratan Uğur Entegre Gıda, Chocolate 333 markası ile uzmanlar tarafından tam not aldı.

Özel mutfağında üretilen, Dünyanın en kaliteli kakao çekirdeklerinden üretilen Belçika Çikolatası hammaddesi ile usta ellerin imzasını taşıyan Chocolate 333 menüsündeki lezzetler, uzman damaklara sunuldu. Chocolate 333 el yapımı çikolatalarının, tadım ustaları tarafından lezzet deneyimi sonucunda Üstün Lezzet Ödülünü kazandı.

Bizlerin hizmetini takdim etmekten büyük memnuniyet duyduğumuz Chocolate 333, Uğur Entegre Gıda ailesinin gurur verici tablosuna bir yenisini daha ekleyerek, vizyonumuzda yer alan değerlerimize yönelik bir adımı daha güvenle atmamıza vesile oldu.

Chocolate 333, Üstün Lezzet Ödülü güvencesi ile özgün mimarisi ve anın tadını çıkartma görüsü üzerinden mağazalarında sunduğu yeni nesil deneyimin öncü markası olma yolunca emin adımlarla ilerliyor. Sizler de bu deneyime ortak olmak, tescilli lezzetlerimizden oluşan eşsiz menümüz ve Dünya Kahvelerimiz, keyifli sohbetleriniz ile anın tadını çıkartmak istiyorsanız, Buca, Nazilli, Kuşadası’nda bulunan Chocolate 333 mağazalarını ziyaret edebilir, tescilli lezzetlere chocolate 333 web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.