Cerotoni İtalyan Lezzetini Kuşadası’na Taşıyor

Uğur Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet yürüten Uğur Entegre Gıda’nın eşsiz lezzeti ile damaklarınızda iz bırakacak geleneksel İtalyan dondurması gelato, Cerotoni markası, Kuşadası’nda yeni mağazası ile dondurma severler ile buluştu.

Ustalığı İtalya’dan lezzeti bu topraklardan gelen eşsiz Cerotoni yorumu ile hazırlanan dondurmaları, tatlıları ve sıcak, soğuk içecekleriyle İtalyan lezzetini Kuşadası’na taşıyor. Taptaze meyveler, kuruyemişler ve çikolatalar ile hazırlanan Cerotoni Gelato dondurması, İtalyanları dahi kıskandıran eşsiz lezzeti ile artık Kuşadası’nda. Kuşadası Soğucak mahallesindeki görkemli şube açılısında, lezzetli dondurma ve tatlıları ile çocukların gözdesi olmayı başarırken, Cerotoni Kuşadası halkının yoğun ilgisini çekmeyi başardı.

Mağazacılık deneyiminde ortaya çıkarttığı yenilikçi vizyonu ile her geçen gün kendini geliştiren markalar oluşturan Uğur Entegre Gıda, 28 Mayıs’ta Kuşadası’nda gerçekleşen mağaza açılışında Cerotoni, davetlilerine gelato dondurmaları, tatlıları, kahveleri ve milkshake çeşitleri ile zengin bir menü içeriği sunuyor

Açılışta konuşma yapan bölge yetkilisi, konuşmasında “Dahil olduğu sektörlerin en iyisi olmayı hedefleyen Uğur Entegre Gıda’nın atılımı ile bu eşsiz lezzetlere Nazilli’den sonra artık Kuşadası halkı da ulaşabilir durumda. Özel tatlıları ve dondurmaları ile hayatına lezzet katmak isteyenlere en taze ve en kaliteli ürünlerimizle hizmet vermeye başladığımız için çok mutluyuz. Zengin içeriğimiz ile Sorbe ve Gelato olarak 26 çeşit dondurma, Brownie, sufle ve waffle gibi tatlılardan oluşan geniş yelpazede ürünlerimiz ile her damak zevkine hitap ediyoruz. Kuşadası’nın lezzeti ile ün yapmış markaları arasında yer alacağımızı düşünüyoruz.” İfadelerini kullandı.

İtalyanların gelato olarak adlandırdıkları geleneksel artizan dondurmalarını üreten Cerotoni, içeriğinde bulunan %65 doğal taze meyve ve alıştığımız dondurmadan daha fazla süt, daha az krema içeren ürünleri ile sıra dışı bir lezzet vaat ediyor. Açılışta oldukça beğenilen dondurmalar, ziyaretçilerden lezzet olarak alışılanın dışarısında olduğu belirtilerek tam not almayı başardı.