Cerotoni gelatolarının üstün lezzeti artık tescilli

2021 yılında başladığı faaliyetleri ile Nazilli, Balçova, Buca ve Kuşadası’nda sevilen lezzet Cerotoni Gelato, artık Üstün Lezzet Ödülü ile usta damakların takdiri ile tescilledi.

İtalyanların dünyaca ünlü lezzeti Gelato dondurmaları, Uğur Entegre Gıda’nın dondurma endüstrisindeki tecrübesi ile buluşunca ortaya çıkan, İtalyanları dahi kıskandıran lezzet Cerotoni Gelato, dondurma severler ile Ege’de buluştu.

Nazilli’nin bereketli topraklarında yetişen lezzetli meyveler ile hazırlanan dinamik menüsü, Ufresh coğrafi işaretli ürünlerinden oluşan en kaliteli malzemelerden hazırlanan aromalı dondurmaları ile klasik dondurma deneyimine yeni bir soluk kazandıran markamız, usta damakların gusto zevklerinin takdirine layık görülerek Üstün lezzet Ödülünü kazandı.

Yeni nesil dondurma deneyimi sunan Cerotoni, keyifli anlarınıza lezzet katmak için İtalyanlara özgü artizan dondurma geleneği gelato dondurmasını Ufresh Coğrafi işaretli ürünleri, Ege yöresel tatları ile sizlere sunuyor.

Her kaşıkta yoğun meyve lezzeti, hiçbir katkı maddesi içermeyen doğal üretim yöntemi ile hazırlanan gelato, endüstriyel üretimden uzak, geleneksel yöntemler ile eşsiz dondurmalarını yarattı. Coğrafi işaretli Aydın İnciri, Bodrum mandalinası, Coğrafi işaretli Antep Fıstığı, Osmaniye yer fıstığından oluşan coğrafyamızın zengin doğasının eşsiz lezzetlerini İtalyan dondurması ile bir araya getiren Cerotoni, klasik dondurma deneyiminden farklı eşsiz bir lezzet sunuyor.

Üstün Lezzet Ödülü güvencesiyle lezzetli Cerotoni Gelato’larına ulaşmak için Kuşadası, Nazilli, Balçova ve Buca’da bulunan mağazalarımızı ziyaret edebilir, geleneksel İtalyan dondurmasının yöresel lezzetler ile harmanından doğan eşsiz deneyim ile anın tadını çıkartabilirsiniz.